Boksi info

Sits & Sats kirbukal on ligi 400 m2 mugavat ostu-müügipinda. Müügibokse on palju ning seega soovitame Sul enda tootenurgake teha ostjate jaoks atraktiivseks (olgu selleks hea tootevalik, soodsad hinnad, huvitavad hinnapakkumised vms).

Müügiboks koosneb kahest stangest (2 x 65 cm = 130 cm) koos riidepuudega ning riiulitest.

Hinnad

Toodetele määrad hinnad Sina ning meie mitte mingit müügitasu Sinu müüdud toodete pealt ei võta ning mingit komisjonitasu juurde omalt poolt ei lisa. Kogu müügitulu kuulub 100% ulatuses Sinule.
Meie soovime aga saada tasu selle eest, et Sinu tooteid müüme, neile meeldiva ja turvalise keskkonna tagame.


Hinnas sisalduvad kasutamiseks piiramatus koguses riidepuud ja turvaelemendid (kuuluvad pärast rendiperioodi lõppu tagastamisele). Lisaks saad kasutada sildipüstolit ja muid vahendeid hinnasiltide kinnitamiseks.

Edukas müük

Meie teeme omalt poolt kõik, et Sinu müüki toodud asjad oleksid esindatud mugavas, puhtas ja ilusas keskkonnas. Samuti anname endast nii palju kui soodame, et tooted oleksid turvaliselt kaitstud (toodetele võimalik kinnitada piiramatus koguses turvaelemendid ; videokaamerad ; meie müügipinda valvab G4S).

Selleks, et saaksid aga tunda tõelist õnne edukast müügist, on ka Sinul endal väga palju ära teha. Jagame siin lahkesti Sulle soovitusi, et müük Sits & Sats moetäikal oleks edukas.

HINNAD

Kirbukatel mängib tihti hind kõige suuremat rolli. Soodsamad asjad leiavad alati ostja kiiremini. Pane enda toodetele mõistlikud hinnad (lähtuda võid ka põhimõttest, et millist maksimaalset hinda Sina ise oleksid sellise asja eest nõus maksma).
Liiga kallis kaup võib jääda nukralt stangedele ja riiulitele seisma.

TOODETE KVALITEET JA VALIK

Et müük oleks edukas, on oodatud müüki ka paljud muud esemed peale riiete (jalanõud, ehted, kosmeetika, raamatud, kodutarbed, lastetarbed jne). Kontrolli, et Sinu müüki toodud esemetel ei oleks märkimisväärseid puudusi. Muidugi arvestavad kõik moetäika ostlejad asjaoluga, et tegemist on kasutatud toodetega ning teatav kulumisjälg on normaalne. Kindlasti aga ei soovi keegi saada katkist, määrdunud või ribaks kantud eset. Kui Sinu tootel esinebki puudus, siis ole nii armas ja lisa viide ka ostusildile (vältimaks hilisemaid ebameeldivusi ja pretensioone ostja poolt).

TOODETE KOGUS

Isegi, kui sooviksid pool enda garderoobi välja vahetada ja Sinu jaoks vanaks jäänud asjad meie juurde müüki tuua, ära kuhja stangesid toodetega üle. Paksult täis pressitud stanged ei ole külastajatele aktraktiivsed ja neist võidakse külma pilguga mööda jalutada.
Kogu rendiperioodi jooksul saad tooteid alati juurde tuua.
Riided soovitame kindlasti asetada riidepuudega stangele, kus nad paistavad ostjale ihaldusväärsemana, kui riiulietele visatud riidehunnikud. Riiuleid saad mugavasti kasutada nende toodete jaoks, mis oma olemuselt riidepuu peale ei passi (näiteks jalanõud, raamatud, ehted, kosmeetika, kodutarbed jne).

TURVALISUS

Palju sõltub siiski Sinust endast:

✓paigalda oma toodetele kindlasti turvaelemendid (jagame neid kasutamiseks lahkesti piiramatus koguses). See võib tunduda küll alguses pisut tüütu tegevus, aga tagab toodete “ära jalutamisele” kõige suurema turvalisuse. Turvaelemendid tuleb kinnitada toodetele korrektselt, vastasel juhul need lihtsalt ei kaitse toodet.
✓kinnita hinnasildid korralikult. Võimalusel kasuta tugevamat paberit, kuna õhukesest paberist hinnasildid võivad lihtsamini katki minna või küljest tulla. Hinnasildita tooteid me paraku müüa ei saa.