Kui Sa parasjagu meie juures enda imehead kraami müüa ei soovi, tule vähemalt ostlema, sest Sits & Sats moetäika peidab endas tõelisi aardeid suurepäraste hindadega.

TOOTED JA HINNAD

Kõik tooted on müüki toodud teiste inimeste poolt ning meie vahendame kellegi armsaks saanud tooted rõõmuga Sinule. Samuti on kõigile toodetele hinnad määranud asjade omanikud ise. Meie moetäikal ei ole paraku seega võimalik toodete hindade üle kaubelda – kehtib hind, mis hinnasildile märgitud.
Siit leiad laia valiku tooteid erinevale maitsemeelele. Põhirõhk on riietel, aga leidub hulganisi ka muud head-paremat (jalanõud, ehted, kotid, lastetarbed ja -riided, kodutarbed, raamatud jpm)

MUGAV OSTUKESKKOND

Sits & Sats moetäikal on mugav ostukeskkond, kus meeldiva muusika taustal saad avastada enda garderoobi või majapidamisse uusi pärleid. Oleme loonud mugavad ja avarad proovikabiinid. Samuti väikese puhkenurga juhuks, kui jalg juba pikast osturallist väsinud ning ka pere pisemad on meile tähtsad – nende jaoks on loodud lausa täitsa eraldi nurgake, kus pallimeri ja muud vahvad tegevused lapse vaba aega sisustavad.

MAKSMINE

Meie juures saab tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

Meie uksed on Sulle avatud ning ootame avasüli!