Sits&Sats Moetäika-kirbukas otsib uut Perenaist

kirbukas, taaskasutus, müük, rent, soodus, riided, pood

Sits&Sats Moetäika-kirbukas otsib endale uut aktiivset perenaist või peremeest.

Tegemist on tõelise pärli ja suure potensiaaliga kirbukaga. Praeguse omanikuna võin öelda, et see on olnud võrratu kogemus minule ja alati tundnud uhkust. Enne selle poega tutvumist ei näinud ma Tallinnas mitte ühtegi ilusat kirbukat, mis oleks mu silmad särama pannud. Kuid see koht oli ja on väga erinev ja silmapaistev nö. “love at first sight”. Minu visioon on alati olnud, et kirbukad võiksid olla ilusad ja mõnusad kohad kuhu pere või sõpradega tulla aega veetma. Kirbuturu pidamisel olen saanud ka üheaegselt tegeleda moemaailmaga kui ka hoolida keskkonnast. Lisaks praegusel ajal on Eestis taaskasutus arenemas suureks trendiks nagu Soomes ja see on kasvav elustiil. Aga tööd ja kliente on palju, kes pole nendest kohtadest veel kuulnud ega nendes käinud. Seega potensiaal on tõesti suur ja põnev valdkond.

Paraku aga on minu elutee võtnud teise pöörde ja olen otsustanud teatepulga edasi anda. Soovin leida aktiivset inimest, kes tahaks olla ilusa Moetäika-kirbukas omanik ja oma unistusteni jõuda. See on ideaalne võimalus arendada edasi toimivat poodi, kuna nullist alustamine on alati väga raske. Sits&Satsi puhul on juba tehtud suur töö alguseks ja pinnas on viljakas. Pood asub ka suurepärases kohas, Stockmanni läheduses kus igapäevaselt jalutab väga palju kliente mööda, kes tänavalt sisse astuvad.

Kõik olemasolev sisustus on eritellimusel, elektroonika, turvasüsteemid ja vahendid. Lisaks kõige suuremaks varaks on meie kallid kliendid, kes on iganädalased shoppajad ja pikaajalised rentnikud. Loomulikult ka suurepärased töötajad saate, keda tänasel päeval on raske leida kuna tööturul on nõudlus suur. Kõik teenustepakkujate lepingud on tehtud, vajadusel saab ka muuta. Meil on ka võrratud koostööpartnerid kellega koos teeme kampaaniaid, kuulsused, reklaamitegijad, Facebooki fänne ja jälgijaid ca. 7500. Lisaks ka toimiv koduleht ja e-poe süsteem, et kliente üle eesti teenindada ja välismaal samuti.

Kui tunned, et tahad olla ilusa poe perenaine, siis jään kõiki pakkumisi huvilistelt ootama e-mailile: info@sitsjasats.ee. Tõsiste soovijatega räägin kohtumisel täpsemalt.

Kelli
Sits&Sats perenaine